Zanim odkryła swoje powołanie pracowała jako grafik komputerowy w firmach reklamowych i trenowała zawodniczo karate kyokushin. Po kilku latach pracy poziom frustracji i stresu zawodowego sięgnął zenitu co zbiegło się z poważną kontuzją kolana. Hania rzuciła pracę, zapisała się na jogę, studia i zdobyła nowy zawód jako fizjoterapeuta. Od kilkunastu lat prowadzi ćwiczenia ruchowe i oddechowe (kinezyterapia w placówkach medycznych i społecznych, gimnastyka lecznicza, joga). „Dopiero jednak ciąża, poród i macierzyństwo  uświadomiły mi czym jest prawdziwe zdrowie i jak bardzo my-ludzie cywilizacji XXI w odeszliśmy od stanu Pełni Naturalnej Witalności.” Efektem było pogłębienie wiedzy na temat ruchu i oddechu, rozszerzenie jej o tematykę oczyszczania, odżywiania i głębokiego kontaktu z Naturą.  Dziś Hania prowadzi terapię według autorskiej metody, szkolenia online i stronę www.hannaonifade.com. Jest też autorką trzech książek : „Kompleksowe odkwaszanie organizmu” , „Mikrobiom wspaniały. Dbam o dobre bakterie” oraz "Męsko-Żeńska równowaga energetyczna".

Przede wszystkim jednak... Hania jest współczesną szamanką, Indygo pierwszego pokolenia i katalizatorem przemian.
Jej umiejętności w zakresie pracy nad ciałem i duchem wykraczają daleko po za jej doświadczenie jako sportowca, fizjoterapeuty i instruktora jogi. Ma wręcz nadprzyrodzone wglądy w wielowymiarową strukturę rzeczywistości i wszystko czego naucza przetestowała na sobie.
Posiada głęboką więź ze światem Natury, którą potrafi przekazywać, wspierając transformację naszych lęków w życiową siłę. Z Hanią po prostu dobrze jest przebywać-stwarza aurę bezpieczeństwa jednocześnie umożliwiając głęboką pracę nad sobą- od fizyczności poprzez emocje i dalej.