gospodarstwo ekologiczne Za Brzozami

zapraszają na Mazowsze

 

W programie:
♥ Warsztaty i prelekcjeZiemia, Ciało, Raw Food, Mikrobiom, Nasiona, Emocje, Relacje
♥ Rodzinne pogadanki w kręgu, wymiana doświadczeń i dobrej energii
♥ Body Inner Flow-zajęcia ruchowe ugruntowujące
♥ Zajęcia dla dzieci- plastyczne, dziko kulinarne, psychoruchowe

Szczegółowy program i opis tutaj http://instytutzywienia.eu/spotkanie-bioroznorodni-2019/. Rozpoczynamy w piątek po południu i kończymy w niedzielę po obiedzie. Miejsce: gmina Zaręby Kościelne, wieś Świerże-Panki, 120 km od Warszawy (S8 do Ostrowi Mazowieckiej)
Spotkanie odbywa się na terenie 6 hektarowego gospodarstwa ekologicznego, noclegi w namiocie na naszej łące lub w lesie, zajęcia na łonie natury, w ogrodzie, sadzie oraz starej stodole. Dostępne będą na dworze prysznice z zimną wodą i toalety kompostowe. Spotkanie ma charakter kameralny- ilość miejsc ograniczona!
Kontakt i Informacje : info@instytutzywienia.eu, biuro@agrinatura.pl tel 663 43 75 25


Spotkanie prowadzą :
Hanna Gryzińska-Onifade : Body Inner Flow, Męsko-Żeńska równowaga energetyczna,
Sonia Priwieziencew : Bioróżnorodność w nas i wokół nas, Rodzinny Open Space,
Maciej Lech : Powrót do siebie, Szkoła Klaunów, prezentacja rękodzieła i odzieży naturalnej
Tomasz Włoszczowski : Pozyskiwanie własnych nasion, Tell Your Own Story-porusz wyobraźnię
Agnieszka Mikołajczyk : Wiedza o relacjach damsko-męskich w praktyce, Raw Food i dzikie jadalne,
Dorota Rygiel, Iwonka Miazga : zajęcia dla dzieci –plastyczne, dzikokulinarne, psychoruchowe
Tomasz Rygiel wegańskie gotowanie
Gosia SweetLove wegańska kawiarnia


Idea:
W kontraście do plastikowego świata i wirtualnej rzeczywistości mamy potrzebę stworzenia czasoprzestrzeni prawdziwego kontaktu z ludźmi i Ziemią, odnowy więzi z przyrodą, własnym ciałem i wnętrzem, ugruntowania, poruszenia głębszych uczuć i relacji w rodzinnej niezobowiązującej i bezpiecznej atmosferze, wymiany odżywczych myśli, doświadczeń, twórczej energii i wspólnej zabawy w harmonii z otaczającą Naturą i bioróżnorodną siecią Życia.  Zapraszamy na spotkanie!
Zajęcia przeznaczone są w szczególności dla rodziców oraz dzieci w wieku 4-10 lat (Ale nie tylko -mile widziani rodzice dzieci w każdym wieku jak również bez dzieci 🙂


Wstęp z noclegiem we własnym namiocie na terenie gospodarstwa (2 noclegi, wyżywienie wegańskie/wegetariańskie od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę, zajęcia) :
250 zł dorosły, 80 zł dziecko 4-12 lat
Osoby dorosłe nocujące po za gospodarstwem: 190zł
Zamów miejsce tutaj online  https://zeroplastiku.pl/kategoria-produktu/wydarzenia/
Lub wpłata na konto Instytutu Żywienia Świadomego
nr konta 77 1090 1753 0000 0001 3411 6436 , proszę jednocześnie przesłać formularz zgłoszeniowy Formularz
Potwierdzenie otrzymasz e-mailem w ciągu 2 dni. Uwaga bilety są imienne, możliwe jest przekazanie innej osobie tylko po uzgodnieniu z organizatorami.


Ważne Informacje-Regulamin

Spotkanie Bioróżnorodni 2019 jest wydarzeniem o charakterze warsztatowo edukacyjnym przeznaczonym w szczególności dla rodziców z dziećmi, organizowanym przez Fundację AgriNatura i Instytut Żywienia Świadomego sp. z o.o. Na potrzeby spotkania gospodarstwo ekologiczne Pod Brzozami udostępnia teren gospodarstwa przy siedzibie Fundacji AgriNatura dla uczestników wydarzenia. Podczas wydarzenia dzieci pozostają pod opieką i pełną odpowiedzialnością rodziców. Organizatorzy spotkania nie odpowiadają za bezpieczeństwo osób i dzieci przebywających na terenie gospodarstwa. Opłata 250 zł upoważnia 1 osobę dorosłą do udziału we wszystkich zajęciach, wspólnym wyżywieniu wegańskim oraz noclegu we własnym namiocie na terenie gospodarstwa (łąka i las) w terminie 9-11 sierpnia 2019, dostępu do sanitariatów znajdujących się na dworze–toalety kompostowe, zimna woda bieżąca. Wydarzenie nie ma charakteru imprezy publicznej. Zyski z wydarzenia przekazane zostaną na działalność Fundacji Rolniczej Różnorodności Biologicznej AgriNatura. Ze względu na charakter spotkania nie akceptujemy niestety zwierząt. Palenie papierosów oraz spożywanie alkoholu są niedozwolone na terenie gospodarstwa.

Zakupiony bilet nie podlega zwrotowi, może być przekazany innej osobie za zgodą organizatorów.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny (w tym mało prawdopodobnym wypadku uczestnicy otrzymają zwrot opłat oczywiście)

Uczestnicy proszeni są o respektowanie zasad obowiązujących na miejscu (korzystania z szacunkiem ze wspólnej przestrzeni i sanitariatów, zminimalizowania i segregacji odpadów w duchu zero waste i zero plastiku, przestrzegania zasad bezpieczeństwa pożarowego (zakaz palenia papierosów, ognisko tylko w jednym wyznaczonym miejscu), parkowanie tylko na wyznaczonym obszarze.
Warunki pogodowe oraz bioróżnorodność mogą być zróżnicowane. Sugerujemy zabrać matę do ćwiczeń/koc do siedzenia na trawie, środki na komary i owady (a najlepiej odpowiednie ubranie owadoodporne i na każdą pogodę) oraz własne sztućce/kubek/talerz. Nie zapomnijcie o poczuciu humoru i otwartości na nowe.

Dla posiadających gotówkę lub inne nie wirtualne środki wymiany, możliwy będzie zakup lub barter na miejscu wegańskich słodkości i napojów nie wyskokowych, produktów jadalnych oraz rękodzielniczych jak również oferty sklepu http://www.zeroplastiku.pl.

 

 

Dodaj komentarz